SG73P2BTTD19R1D
MFR.Part #
SG73P2BTTD19R1D
JLCPCB Part #
C4248858
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS