SG73P2BTTD1961F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1961F
JLCPCB Part #
C3943628
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS