SG73P2BTTD1870D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1870D
JLCPCB Part #
C4191332
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS