SG73P2BTTD17R8F
MFR.Part #
SG73P2BTTD17R8F
JLCPCB Part #
C3943714
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS