SG73P2BTTD162J
MFR.Part #
SG73P2BTTD162J
JLCPCB Part #
C4038401
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS