SG73P2BTTD12R1D
MFR.Part #
SG73P2BTTD12R1D
JLCPCB Part #
C3919820
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS