SG73P2BRTTD6492D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD6492D
JLCPCB Part #
C6221740
Description
-55℃~+155℃ 64.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS