SG73P2ATTD78R7F
MFR.Part #
SG73P2ATTD78R7F
JLCPCB Part #
C3934380
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS