SG73P2ATTD6043D
MFR.Part #
SG73P2ATTD6043D
JLCPCB Part #
C4226155
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS