SG73P2ATTD5R62F
MFR.Part #
SG73P2ATTD5R62F
JLCPCB Part #
C4092872
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS