SG73P2ATTD59R0F
MFR.Part #
SG73P2ATTD59R0F
JLCPCB Part #
C4079525
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS