SG73P2ATTD49R9D
MFR.Part #
SG73P2ATTD49R9D
JLCPCB Part #
C4252760
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS