SG73P2ATTD432J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD432J
JLCPCB Part #
C3993905
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS