SG73P2ATTD4221F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4221F
JLCPCB Part #
C4300613
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS