SG73P2ATTD4122D
MFR.Part #
SG73P2ATTD4122D
JLCPCB Part #
C3998567
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS