SG73P2ATTD331G
MFR.Part #
SG73P2ATTD331G
JLCPCB Part #
C4200760
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS