SG73P2ATTD32R4D
MFR.Part #
SG73P2ATTD32R4D
JLCPCB Part #
C4052811
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS