SG73P2ATTD305G
MFR.Part #
SG73P2ATTD305G
JLCPCB Part #
C4251896
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS