SG73P2ATTD3000F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3000F
JLCPCB Part #
C4324048
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS