SG73P2ATTD2802F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2802F
JLCPCB Part #
C4135138
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS