SG73P2ATTD271G
MFR.Part #
SG73P2ATTD271G
JLCPCB Part #
C4129635
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS