SG73P2ATTD2152F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2152F
JLCPCB Part #
C4307758
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS