SG73P2ATTD2050F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2050F
JLCPCB Part #
C4075716
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS