SG73P2ATTD2001F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2001F
JLCPCB Part #
C2577433
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS