SG73P2ATTD1963F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1963F
JLCPCB Part #
C4006382
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS