SG73P2ATTD181G
MFR.Part #
SG73P2ATTD181G
JLCPCB Part #
C4100308
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS