SG73P2ATTD1803F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1803F
JLCPCB Part #
C4087062
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS