SG73P2ATTD1370F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1370F
JLCPCB Part #
C4171874
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS