SG73P2ATTD1211D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD1211D
JLCPCB Part #
C4095886
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS