SG73P2ATTD1182F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1182F
JLCPCB Part #
C3980378
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS