SG73P2ARTTD4753D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD4753D
JLCPCB Part #
C6678386
Description
-55℃~+155℃ 475kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS