SG73P2ARTTD4421F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD4421F
JLCPCB Part #
C7079427
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS