SG73P2ARTTD433G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD433G
JLCPCB Part #
C7079421
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS