SG73P2ARTTD4022F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD4022F
JLCPCB Part #
C7079411
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS