SG73P2ARTTD3242F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD3242F
JLCPCB Part #
C7311350
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS