SG73P2ARTTD2R2J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD2R2J
JLCPCB Part #
C7360293
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS