SG73P2ARTTD2R7J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD2R7J
JLCPCB Part #
C7311338
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS