RT0805FRD0743K2L
MFR.Part #
RT0805FRD0743K2L
JLCPCB Part #
C4293052
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS