SG73P2ARTTD2490F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD2490F
JLCPCB Part #
C7311315
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS