SG73P2ARTTD1692D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD1692D
JLCPCB Part #
C6482566
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS