SG73P2ARTTD1543D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD1543D
JLCPCB Part #
C6294948
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS