SG73P2ARTTD1243F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD1243F
JLCPCB Part #
C6221375
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS