SG73P1JTTD5233F
MFR.Part #
SG73P1JTTD5233F
JLCPCB Part #
C4019640
Description
-55℃~+155℃ 333mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS