SG73P1JTTD1431F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1431F
JLCPCB Part #
C4280384
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS