SG73P1JTTD1332F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1332F
JLCPCB Part #
C4311902
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS