SG73P1JRTTD6801D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD6801D
JLCPCB Part #
C6221311
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS