SG73P1JRTTD3321F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3321F
JLCPCB Part #
C6678124
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS