SG73P1JRTTD3162D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3162D
JLCPCB Part #
C6678122
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS