SG73P1JRTTD150G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD150G
JLCPCB Part #
C6678052
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS