SG73P1EWTTP8872D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP8872D
JLCPCB Part #
C5893349
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS